سالم یاب یک فروشگاه جامع بهبود سبک زندگی می باشد.

موفقیت و تاریخچه ما

پس از سال ها فعالیت در عرصه تولید و توزیع محصولات و خدمات سالم و ارگانیک در اقصی نقاط کشور و بالاخص در استان های شمالی کشور، بر آن شدیم تا جهت گسترش فعالیت ها و بهره مندی تمامی مردم عزیز کشور از خدمات ما، فروشگاه آنلاین محصولات سالم و ارگانیک را توسعه دهیم. حرفه ای ترین ها در گروه سالم یاب گرد هم آمده اند تا به شما خدمت کنند. ما قدر اعتماد شما را می دانیم.

درباره فروشگاه آنلاین ما

با عنایت به اهمیت حفظ سلامت افراد و تاثیر آن در کیفیت زندگی و کاهش هزینه های درمان، و ارتباط تنگاتنگ تغذیه ، پوشاک و کالاهای سالم و ازگانیک با حفظ سلامت، به طور فزاینده ای تمایل جامعه به استفاده از اینگونه محصولات افزایش یافته است. متاسفانه یکی از مشکلات عمده در خصوص استفاده از اینگونه محصولات ، دسترسی دشوار و کمبود اینگونه محصولات در بازار می باشد. همچنین به علت تولید غیر صنعتی محصولات سالم و ارگانیک و عدم استفاده از کودها و سموم شیمیایی، افزایش قیمت این دسته از محصولات نسبت به محصولات مشابه صنعتی محسوس می باشد.
سالم یاب با تکیه بر سال ها تجربه در این شاخه و دسترسی به مبادی تولید و حذف دلالان و با جمع آوری تیمی منسجم و حرفه ای، برنامه ریزی مدونی جهت دسترسی عموم مردم کشور به محصولات سالم و ارگانیک و حذف سود دلالان این حوزه، خدمتی نوین در این خصوص پیشنهاد می نماید.

با راه اندازی کارگاه تولید روغن های گیاهی در شهرستان بهشهر با عنوان دهکده ارگانیک سالم یاب، در مدت زمان بسیار کمی تولید بیش از ۱۳۰ روغن در کارگاه های گروه سالم یاب در دستور کار قرار گرفت و شعبه دوم گروه در شهرستان بابلسر تاسیس شد. به تدریج و با گسترش شبکه تامین کنندگان روستایی و عشایر، سایر محصولات سالم و ارگانیک مانند عسل، انواع عرقیات گیاهی، آب نارنج و لیمو و بسیاری از محصولات دیگر در سبد فروش گروه سالم یاب قرار گرفته است. به علت تمرکز گروه بر سهولت دسترسی عموم افراد به محصولات مورد اعتماد و سالم و کاهش هزینه های جاری جهت تامین محصولات با حداقل قیمت، فروشگاه آنلاین سالم یاب در سال ۹۷ تاسیس شد. امید است با یاری شما عزیزان بتوانیم در جهت اشاعه فرهنگ زندگی سالم در میان ایرانیان عزیز فعالیت بیشتری نماییم.

شروع فعالیت های گروه سالم یاب، از دهه ۸۰ و با تولید و عرضه برنج طارم در مزارع استان های مازندران و گیلان بوده است. تمامی مراحل کاشت، داشت، برداشت و عرضه محصولات توسط تیم سالم یاب بوده است. با گسترش فعالیت ها و تمایل عموم به خصوص شهروندان عزیز در شهرهای شلوغ و پرمشغله به خصوص تهران، محصول چای شمال با تکیه بر خرید از مبدا به سبد محصولات گروه اضافه شد. در ادامه فعالیت ها و درخواست مشتریان، اولین شعبه سالم یاب در تهران راه اندازی شد. در سال های اخیر و با اشاعه مشکلات روغن های خوراکی در کشور، گروه سالم یاب بر آن شد تا فعالیت های خود را در تولید و عرضه روغن های گیاهی گسترش دهد. از اینروی تحقیقات گسترده ای جهت روش های تولید و تجهیزات استاندارد جهت تولید روغن های گیاه به انجام رسید.

گروه تخصصی سالم یاب، در جستجوی سلامتی ناب

386 مشتریان راضی
275 نوع محصول
10 اعضای تیم
3 شعبه
10 سال تجربه
30 تامین کننده

ما سلامتی را به شما هدیه می دهیم.

ما برای شما ناب ترین محصولات را می یابیم. ما در روستاها و مناطق مختلف کشور به جستجوی محصولات سالم و ارگانیک بوده و پس از تایید کیفی توسط کارشناسان آموزش دیده سالم یاب، آن ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. اعتبار ما، اعتماد شماست. ما قدر اعتماد شما را می دانیم.

بیایید از همین امروز زندگی سالم را شروع کنیم.

تامین از مبدا

تامین محصولات با مبادی تولید روستایی و تامین کنندگان مورد تایید

اصالت

تهیه محصول کاملاً خالص و بدون هیچ افرودنی تحت نظارت دقیق سالم یاب

کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت

بسته بندی

بسته بندی زیبا و با کیفیت و در شأن سالم یابی های عزیز
آیا می دانید سال ها زمان می برد تا تاثیرات و عوارض مصرف محصولات تراریخته خود را نشان دهند؟ زمانی که بسیار دیر شده است.

نمونه هایی از مبادی تامین ما

I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of mere tranquil existence, that I neglect my talents. I should be incapable of drawing a single.

روستاهای زیبای استان مازندران

روستاهای زیبای استان گیلان

تعالی یک مهارت نیست، بلکه یک نوع نگرش به زندگی است.

حرفه ای ترین های گرد هم آمده ایم تا به پشتوانه سال ها تجربه و قبلی آکنده از عشق تعالی مردم ایران عزیز، بهترین ها را برای شما تهیه و عرضه نماییم. ما قدر اعتماد شما را می دانیم.

سالم یاب، در جستجوی سلامتی ناب

غلامرضا

هم بنیانگذار

مهدی

هم بنیانگذار و مدیر شعبه تهران

علی

شعبه بابلسر

قاسم

شعبه بهشهر
با ما در ارتباط باشید

با ما تماس بگیرید

ما بسیار خوشحالیم از اینکه تعداد بسیار زیادی از هم میهنان عزیز به ما اعتماد دارند. ما قدر اعتماد شما را می دانیم.

تهران

فلکه اول صادقیه

مازندران

شهرستان بابلسر

مازندران

شهرستان بهشهر

تهران - دفتر مرکزی

خیابان ستارخان

تلفن: ۰۲۱۴۴۳۸۱۳۹۳

پست الکترونیکی:

Sales@Salemyab.com

Info@Salemyab.com